pirlanta-yüzük-modelleri

Pırlanta Takı Modellerinde Son Trend

Moda dünyasında zamanla bileklik, yüzük, kolye ve benzeri takı modelleri kendini yenilemektedir. Bununla birlikte 2018 yılında da takı modelleri bir farklılık gösterip eski dönüş dönemine girmiş bulunmaktadır.

Kadınların en çok sevdiği ve aşırı ilgi duydukları pırlanta takı modelleri kullanılan kıyafet kombinlerinin tek tamamlayıcısı olarak mücevherler arasında yerini almayı başarmıştır.

Bu yıl şıklıklarını ve zarif görünümlerini ortaya çıkartmak isteyen bütün kadınlar için özel bir şekilde tasarlanmış pırlanta takı modelleri son trend olarak tercih edilmektedir.

Yeni Sezon Pırlanta Kolye Modası

pirlanta-taki-setleri

Yeni sezon modasını takip eden kadınlar oldukça dikkat çekici tasarım haline gelen pırlanta kolye modellerini tercih etmektedirler. Bu yıl kolye modelleri arasında ilk olarak uzun pırlanta kolye modelleri çıkmaktadır.

Dekolteli ya da basic tişörtler ile bu tarz kolye modellerini kullanarak şık ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. Kadınlar genellikle pırlanta kolyelerin kullandıkları kıyafetler ile bir bütün halinde olmasını isterler bu şekilde güzelliklerine güzellik katacaklardır.

Sonsuz Aşkın Simgesi Tektaş Yüzükler

pirlanta-taki-modelleri

Takı dünyasında en özel yere sahip olan tektaş yüzük modelleri kadınların ilgisini fazlası ile çekmektedir. Pırlanta modellerinin dışında altın takılarda pırlantalardan ayırt edilmeyecek kadar hassas tasarımlara sahiptirler.

Tektaş yüzük modellerinde kullanılan zirkon taşlar aksesuar düşkünü kadınlar için fazlası ile ilgi çekmektedir. Pırlanta tektaş yüzükler her bütçeye uygun olmasından dolayı oldukça fazla tercih edilmektedir.

İsimli Kolye Kalıcılığı

İlk çıktığı andan beri oldukça ilgi gören isimli kolye modelleri popülerliğini korumaktadır. Her sezon olduğu gibi bu sezon da ön planda olmayı başarmıştır.

Kendini yenileyen isimli kolye modelleri nazar boncuğu ve uğur böceği gibi figürler ile de oldukça dikkat çekmektedir.

Bunun dışında kendini değiştiren sonsuzluk kolye modelleri de üst düzey bir talep görerek kadınların en çok tercih ettiği takılar arasında yerini almıştır.