tamtur-veyarimtur-yüzük

Pırlanta Yarım Tur ve Tam Tur Yüzük Farkı

Alyans olarak da kullanılabilen pırlanta yarım tur ve pırlanta tam tur yüzük modellerinin arasındaki farkı hepinizin merak ettiğini düşündüğümüzden bu yazımızı sizinle paylaşmak istedik.

Pırlanta taşlarının yüzüğün çevresini tamamen sarması ile pırlanta tam tur yüzükler tasarlanmıştır. Ölçüsü imal edildikten sonra sadece uzman ustalar tarafından yapılmaktadır.

Eşsiz parıltısı ve en güzel ihtişamı ile pırlanta tam tur yüzük modellerine sahip olmak için online satış sitemizi mutlaka ziyaret ederek avantajlı ve uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Parmaklarda ışıltılı bir zarafet sergileyen tam tur pırlanta yüzük modelleri alyans olarak da tercih edilmektedir. Son zamanlarda tam tur pırlanta yüzükleri alyans olarak tercih edenlerin de sayısı oldukça arttı.

Sizlere en uygun şartlarda en değerli ve kaliteli taşlar ile bezenen pırlanta tam tur yüzük modellerini büyük bir ustalık ile tasarlayıp satışa sunmaktayız.

Sevdiklerinizi Tam Tur Yüzük ile Mutlu Edebilirsiniz

tamtur-yüzük-modeli

Sevdiğiniz kadına özel gününüzde alacağınız belki de en güzel ve anlamlı hediye tam tur pırlanta yüzük modeli olacaktır. Tam tur pırlanta yüzükler genellikle alyans olarak da tercih edilmektedir.

Bir diğer model ise pırlanta yarım tur yüzük modelidir. Tam tur yüzük modeline göre üzerinde daha az taş bulunan yüzük modeli de evlilik teklifleri ve günlük kullanım için uygun olmaktadır.

Pırlanta yarım tur ve tam tur arasındaki fark ise hem taş sayıları hem de fiyat farkı olmaktadır. Yarım tur yüzük modelleri alyans olarak da kullanıldığından kadınların dikkatini daha çok çekmektedir.

Işıltısı eşsiz olan pırlanta yarım tür yüzük modelleri üzerindeki taşlardan dolayı müthiş bir görünüme sahiptir. Kaliteli bir pırlanta istiyorsanız her tür kıyafet ile uyumlu olamasına özen göstermelisiniz.