Sizin Pırlanta Tercihiniz Hangisi?

Elmasın uzun yıllar süren yolculuğu sanatla buluştu ve şık montürlerin üzerini süsleyen pırlantalar meydana geldi. Elmaslar gibi pırlantalara birden fazla anlam yüklendi.

Genellikle kültürden kültüre anlamlarında değişiklikler olsa da şimdi biraz daha evrenselleşen ve kabul edilen anlamlarına bakalım.

Unutulmaz olan aşkların vazgeçilmez ifadesi dokuz taş pırlanta yüzük, tektaş pırlanta, beştaş ve üç taş pırlanta yüzük modellerini hep birlikte inceleyelim ve sizin ilk tercihinizin ne olduğuna bakalım.

Tektaş Pırlanta Yüzük Modelleri

tektas-yuzuk-modeli

Evlilik teklifi hazırlıkları içinde olanlar için tercih edilen tektaş pırlanta yüzük modelleri en uygun olan modellerden biri olacaktır.

Evlilik teklifi yüzüğü olarak sunulan tektaş pırlantalar aynı zamanda evli çiftlerin de özel günlerinde eşlerine hediye olarak tercih ettiği çok özel ve eşsiz görünümü ile sevdiğiniz kadının kalbini bu özel tektaş pırlanta yüzük ile bir kez daha kazanabilirsiniz.

Üçtaş Pırlanta Yüzük Modelleri

üctas-yüzük-modeli

Genellikle Tria yüzük olarak bilinen yüzük modelidir.  Genellikle özel günler için tercih edilir ve sevdiğiniz kadın için bağlılığınızın bir sembolü olmaya devam eder.

Mutlu evliliğinizin yıl dönümünde sevdiğiniz kadına nasıl bir hediye alırım diye düşünüyorsanız tercih edeceğiniz model üçtaş pırlanta yüzük modeli olmalıdır.

Aşkınızın ve bağlılığınızın en büyük sembolü olan üçtaş pırlanta yüzük modeli sizin için en doğru karar olacaktır. Tek seçeneğiniz olmayacaktır fakat yine de göz önünde bulundurup incelemenizi tavsiye ederiz.

Beştaş Pırlanta Yüzük Modelleri

bestas-yüzük-modeli

Sevdiğiniz kişiyi mutlu görmek istiyorsanız evliliğinizin beşinci yılında ona şık, zarif ve oldukça da anlamlı bir hediye olan beştaş pırlanta yüzük modellerinden tercih ederek doğru karar verebilirsiniz.

Sadece evlilik yıl dönümlerinde değilde evlilik teklifi için de oldukça doğru bir seçenek olan beştaş pırlanta yüzük modelleri önemli hediyelerden biridir.

Dokuz Taş Pırlanta Yüzük Modelleri

Yüzüklerin evrenselleşmiş anlamını üzerinde taşıyan ve özellikle anlatmak istediğimiz yerdeyiz. Sevdiğiniz kadına bağlılığınızı ve aşkınızı en güzel şekilde anlatma yollarından biridir.

Bunun nedeni dokuz taş pırlanta yüzük modelleri evlilik yıl dönümü, doğum günü  ya da aşkınızın içten gelen bir ifadesi olarak anlam kazanmaktadır.

Sevdiğiniz kadına anlatmak istediklerinizin sembolü olan dokuz taş pırlanta yüzük modeli ile bir ömür sizi hatırlamasını sağlayacağı ve aşkınızın en güzel ifadesi olacağından doğru bir tercih olacaktır.